Přejít k hlavnímu obsahu

Spolupráce

Spolupráce s OSTRAVAINFO

Společnost OSTRAVAINFO vznikla za účelem poskytování informací a služeb občanům i návštěvníkům města. Na svých webových stránkách prezentuje důležité informace o kulturním a společenském dění ve městě. Spravuje také síť ostravských infocenter, v nichž nově můžete nalézt pozvánky na akce Nové Akropolis.

Děkujeme společnosti Expodům za darování stanového přístřešku

Nová Akropolis je mezinárodní nezisková organizace, která působí v oblasti vzdělávání, kultury a dobrovolnictví. Všichni členové našeho spolku pracují v rámci pořádaných akcí jako dobrovolníci a spolupracují s dalšími dobrovolníky z jiných organizací.
Kromě mnoha vzdělávacích aktivit z oblasti historie, filozofie, symbolismu a psychologie, které pořádáme pro širokou veřejnost, organizujeme výstavy, vzdělávací workshopy a umělecké dílny. V rámci kulturních a uměleckých aktivit vyrábíme dekorace – reprodukce archeologických nálezů a vydáváme knižní publikace. V oblasti dobrovolnických aktivit se zabýváme ekologickou a sociální činností. Naše aktivity zaměřujeme na projekty podporující soužití, práci v týmu a filozofickou výchovu.
Několikrát do roka se účastníme outdoorových festivalů s výtvarnými dílnami, sportovními disciplínami a kvízy či venkovních prezentací nebo organizujeme ekologické akce - vše na mnoha místech České republiky. Při těchto nekomerčních akcích pro děti, mladé i dospělé, nám darovaný prostorný party stan od firmy Expodům slouží jako zázemí. Díky střeše a bočním plachtám chrání reklamní stan návštěvníky i pořádající dobrovolníky proti silnému slunci nebo při mírných dešťových přeháňkách.
Darovaný zahradní stan nám pomáhá venkovní aktivity uskutečňovat. Moc nás potěšil, děkujeme za podporu!

 

 

Poděkování Městským lesům Hradec Králové a.s.

Děkujeme společnosti Městské lesy Hradec Králové a.s. za poskytnutí palivového dřeva a také za další spolupráci a podporu při organizaci dětského odpoledne - Slet čarodějnic na Biřičce.