Spolupráce

Děkujeme společnosti Expodům za darování stanového přístřešku

Nová Akropolis je mezinárodní nezisková organizace, která působí v oblasti vzdělávání, kultury a dobrovolnictví. Všichni členové našeho spolku pracují v rámci pořádaných akcí jako dobrovolníci a spolupracují s dalšími dobrovolníky z jiných organizací.
Kromě mnoha vzdělávacích aktivit z oblasti historie, filozofie, symbolismu a psychologie, které pořádáme pro širokou veřejnost, organizujeme výstavy, vzdělávací workshopy a umělecké dílny. V rámci kulturních a uměleckých aktivit vyrábíme dekorace – reprodukce archeologických nálezů a vydáváme knižní publikace. V oblasti dobrovolnických aktivit se zabýváme ekologickou a sociální činností. Naše aktivity zaměřujeme na projekty podporující soužití, práci v týmu a filozofickou výchovu.
Několikrát do roka se účastníme outdoorových festivalů s výtvarnými dílnami, sportovními disciplínami a kvízy či venkovních prezentací nebo organizujeme ekologické akce - vše na mnoha místech České republiky. Při těchto nekomerčních akcích pro děti, mladé i dospělé, nám darovaný prostorný party stan od firmy Expodům slouží jako zázemí. Díky střeše a bočním plachtám chrání reklamní stan návštěvníky i pořádající dobrovolníky proti silnému slunci nebo při mírných dešťových přeháňkách.
Darovaný zahradní stan nám pomáhá venkovní aktivity uskutečňovat. Moc nás potěšil, děkujeme za podporu!