Stalo se

Po stopách slovanské tradice

Slovanský večer uspořádaný 22. května 2019 v sídle brněnské pobočky Nové Akropolis úspěšně navázal na pravidelné večery inspirované různými kulturami.

Nová škola ve Zlíně

Nová Akropolis ve Zlíně se v květnu 2019 přestěhovala na novou adresu: Školní 492.

Uklízeli jsme les Osošník v Ostravě

Celkem třináct dobrovolníků se zapojilo do tradičního jarního úklidu ostravské přírody. Les Osošník jsme uklízeli už podruhé a bylo to znát; kolem turistických stezek bylo potřeba posbírat mnohem méně nepořádku než před rokem.

Svět knihy 2019

Od 9. do 12. května 2019 se vydavatelství Nová Akropolis účastnilo mezinárodního knižního veletrhu na Výstavišti Praha v Holešovicích.

"Odvaha vést a vedení sebe sama" v Ostravě

Celkem dvacet účastníků si 7. května 2019 přišlo poslechnout a vyzkoušet, co znamená vést sebe sama, vést ostatní a pracovat v týmu.

Ekologická akce „Ukliďme lesík v okolí Rabakovské ulice“

V sobotu 27. dubna 2019 se vydalo 35 dobrovolníků, 2 děti a pes do lesíka v okolí Rabakovské ulice na Praze 10, aby se připojili k akci "Ukliďme Česko, ukliďme svět!"

Jarní cvičení lukostřelby

V neděli 7. dubna 2019 Škola sportu Nové Akropolis vyrazila cvičit do přírody.

"Ukliďme svět, ukliďme Česko" v Brně

Dobrovolníci z Nové Akropolis v Brně organizovali v sobotu 6. dubna 2019 v rámci celorepublikové kampaně „Ukliďme svět, ukliďme Česko 2019“ úklid.

Ekologická akce „Ukliďme Králův háj“ v Liberci

V sobotu 6. dubna 2019 v rámci akce „Ukliďme Česko - Ukliďme svět“ Nová Akropolis uspořádala úklid Králova háje.

Festival „Zdraví a ezoterika Liberec"

V neděli 17. března 2019 v rámci festivalu „Zdraví a ezoterika Liberec" uspořádala Nová Akropolis krátkou přednášku „Karma je zdarma“, která přítomné velmi zaujala.

Malý kurz ikebany v Olomouci

V duchu blížícího se jara rozkvetla 12. března 2019 škola v Olomouci. Kurz ikebany umožnil účastnicím se seznámit s japonským uměním aranžování květin.

Výlet na Hrubou skálu

V neděli 10. března 2019 se členové Nové Akropolis Liberec vydali na výlet do Českého ráje.