1. května 2026 se na společný výlet do Olomouce vydalo 25 členů z Nové Akropolis Brno a Zlín.
První zastávkou bylo sídlo Nové Akropolis, kde účastníci strávili příjemné chvíle v přátelské atmosféře.
Program pokračoval komentovanou procházkou historickým centrem Olomouce, které okouzlilo svou jedinečnou atmosférou.
Odpoledne následovala poutavá prohlídka secesní vily Primavesi.
Výlet zakončili odpočinkem v parku u dobré kávy.