Přejít k hlavnímu obsahu

Karma

Karma

On-line přednáška

Úterý, 2. dubna 2024 od 19 hodin

Pojem karma pochází z Indie, ale pod jinými názvy najdeme podobnou ideu u filozofů a mudrců z celého světa. Základní princip říká: Nic se neděje náhodou, vše má svou příčinu a svůj důsledek. Aplikováno na lidský život: každý náš čin, ale také každá naše myšlenka, vyvolá odezvu, jejíž důsledky dříve či později pocítíme. Každou minutu svého života tedy vytváříme svůj vlastní osud. Některé karmické důsledky budou příjemné, jiné méně, některé přijdou rychle, jiné až za velice dlouhou dobu.
Pochopení zákona karmy nám může pomoci lépe porozumět vlastnímu životu a najít způsob, jak směřovat za svými sny, aniž bychom se museli později vypořádávat s bolestivými důsledky vlastních činů. A pomůže nám také rozpoznat zkušenosti skryté v každé situaci, jíž v životě procházíme. I zdánlivě všední den se díky tomu může proměnit v důležitou lekci, která nás přivede o krok blíž k rozvoji vlastních potenciálů a k nalezení cesty životem, na které se budeme cítit šťastní a naplnění.
Co nám může tisíce let staré učení říct o nás samých a o našem životě? Pojďme to prozkoumat na naší další online přednášce.

Vstup volný

Odkaz na přednášku bude 2. dubna 2024 od 19 hodin k dispozici na našem kanálu na YouTube.

Pokud byste měli technické potíže, prosíme o komunikaci těmito cestami:

e-mail: prednasky@akropolis.cz
tel: 608 501 040
messenger FB Nová Akropolis Česká republika