Kurz Umění být sám sebou (on-line)


Umění být sám sebou
Umění být sám sebou

Filozofie pro život - I. blok

Slavná věta z delfské věštírny „Poznej sebe sama“ během staletí  neztratila nic ze své platnosti. Dodnes zůstává nejlepší startovní  čárou, na kterou se může postavit každý, kdo touží porozumět svému  vlastnímu životu, něco v něm změnit, učit se, rozvíjet se, vnitřně růst.

Trvalé hodnoty, pevná přesvědčení, vnitřní jistoty, porozumění sobě  samému a smyslu života, pevné body, o které se lze opřít – to vše může  každý člověk nalézt sám v sobě. Jak? Na tuto otázku již hledalo odpověď  mnoho myslitelů. Inspirujme se jejich odpověďmi a ověřme je v praxi v našem vlastním životě!

Témata kurzu

Přírodní filozofie • Člověk a univerzum • Odkaz dávné Indie • Záhady Tibetu • Buddhistická filozofie • Moudrost Číny  • Sokrates a ideje řecké filozofie

Délka kurzu

7 přednášek a praktických cvičení z psychologie. Přednášky probíhají jednou týdně (vždy cca 90 minut).

Přihláška

K přihlášení použijte, prosím, níže uvedený formulář. Obratem vám zašleme pokyny k platbě.
Přihláška je považována za závaznou v okamžiku připsání platby na náš účet.
Na první přednášku je vstup volný.
 

V tuto chvíli není vypsán žádný termín kurzu. Pro bližší informace pište na nova@akropolis.cz.


Cena kurzu: 990 Kč (studenti a důchodci 700 Kč) - včetně DPH

Souhlasím, aby Nová Akropolis z.s. používala mé osobní údaje pro účely zasílání informací o jejích aktivitách, kurzech a k akademickým účelům. Sdružení se zavazuje nepoužívat tyto údaje ke komerčním účelům a nepředávat je dalším institucím (zásady ochrany osobních údajů).